Slider
Słowacja

NARTY NA SŁOWACJI

Tatrzańska Łomnica należy do najpopularniejszych ośrodków turystycznych w słowackich Tatrach. Ten znany kurort klimatyczny leży u stóp drugiego co do wysokości szczytu Tatr – Łomnicy 2632 m.n.p.m. W rejonie Łomnicy znajdują się dwa tereny narciarskie: mniejszy Jamy i większy SkalnatePleso. Duża ilość wyciągów narciarskich oraz różnorodność tras pod względem trudności daje niepowtarzalną okazję skorzystania z dobrodziejstw Tatr Wysokich położonych tuż za naszą granicą

Hotel znajduje się w Tatrzańskiej Łomnicy u stóp Łomnicy i oddalony jest ok. 15 min. pieszo od centrum, 20 minut jazdy samochodem od lotniska Poprad, 2 godziny od lotniska w Krakowie oraz znajduje się w bliskim sąsiedztwie ośrodka narciarskiego ( ok. 900 m ).

Hotel posiada: 4 pokoje jednoosobowe, 83 pokoje dwuosobowe, 5 apartamentów oraz 4 luksusowe apartamenty – wszystkie są wyposażone w prywatne łazienki i toalety, telewizję satelitarną, radio, bezpośredni telefon, minibar i sejf, a to wszystko za rozsądne ceny.

W hotelu można skorzystać z restauracji i bilardu, sauny z ręcznym masażem oraz hydromasażem Hot Tub Beachbomber, który jest dostępny codziennie. Wypożyczalnia nart i fryzjer znajdują się w hotelu. Salonik Łowiecki gościć może dwadzieścia osób potrzebujących większej prywatności. Pokój konferencyjny dysponuje 250 miejscami.