Slider
INTEGRACJA NA ŚNIEGU

INTEGRACJA NA ŚNIEGU

SZKOLENIE NARCIARSKIE i SNOWBOARDOWE

Dla osób, które chcą stawiać swoje pierwsze kroki na nartach lub desce oraz dla narciarzy chcących podszkolić swoje umiejętności zajęcia pod okiem licencjonowanych instruktorów narciarstwa i snowboardu. Zdobyte doświadczenie wykorzystać będzie można w popołudniowych zawodach.

ZAWODY NARCIARSKIE

Zawody odbywają się na specjalnie wydzielonym do tego stoku o długości około 400 m. Trasa zostaje oddzielona od reszty stoku.
Zawody to SLALOM GIGANT; organizacja zawodów obejmuje: wynajęcie części stoku do dyspozycji naszych zawodników losowanie numerów startowych budka startowa meta pneumatyczna z mini trybunami biuro zawodów pomiar czasu (foto-komórka, tablica świetlna) nagłośnienie stoku i spiker bramki sportowe licencjonowani sędziowie nagrody (dyplomy i puchary dla zwycięzców klasyfikacji)

ATRAKCJE DODATKOWE

Airboard – nowość!!!

Wspaniała zabawa, moc adrenaliny i dużo śmiechu.

Skutery śnieżne

Jazda na skuterach po wyznaczonej trasie

Extreme – Snow Tubing

Dmuchane kółka ciągnięte za skuterem

SnowRafting

Ponton zaczepiony za skuterem oraz zjazdy po wyznaczonej trasie.

OBIAD W KARCZMIE NA STOKU

Każdy uczestnik otrzymuje kupon na posiłek, który może zrealizować o dowolnej godzinie; 3 daniowy obiad z ciepłymi napojami.

ZABEZPIECZENIE STOKU

Ratownicy TOPR
W skład wchodzi 2 ratowników TOPR z całościowym sprzętem (opcja nie tylko rozważna ale i obowiązkowa), którzy zabezpieczają imprezę przez cały okres jej trwania.

UBEZPIECZENIE NW

Ubezpieczenie do sumy 5000,00 PLN/osobę.

OCHRONA STOKU

2 osoby mające uprawnienia do ochrony imprez plenerowych.

ZABAWA PO GÓRALSKU….. HEJ !!!

KULIG

Przejazd saniami góralskimi przez malownicze rejony Zakopanego i jego okolice. Przejazd w 4 osobowych saniach na płozach specjalnie przygotowanych do jazdy po śniegu. W przypadku barku śniegu, przejazd odbędzie się wozami góralskimi na kołach.

GÓRALSKIE ŚPASY

Po nasemuśpasy, po Wasemu zabawa. Dobrą zabawę zapewniają zbójnicy i góralki, którzy dostają się na zabawę „Panów”. W czasie tych posiadów zespół wita przybyłych gości iście po zbójecku, przy rytmach góralskiej kapeli, która wraz z góralami będzie bawić gości.
Do kolacji proponujemy harnasiowe przypowieści z casówdownych, casemgrzecne, casem mniej…… a także pokaz tańców góralskich, czyli solóweckinasychtanecników. Do podkręcenia atmosfery organizowane są zbójeckie próby, np.: oscypkowy test, czyli rozpoznawanie serów i herbaty góralskiej, zbójecko narta (próba przy użyciu jednej narty a wcale nie na śniegu) konkurencja grupowa z użyciem napoju harnasiowej mocy.
UWAGA!!! – punkt główny programu „Zbójnicki chrzest”, czyli golenie w dybach wbijanie gwoździ zbójeckimi młotkami, czyli góralski alkomat próba na najsilniejszego StrongCepra, czyli dźwiganie wiadra z …. cobyście się nie zasiedzieli – nasz zespół prosi do tańca, czyli czas na hulanki i swawole. Jak się już poruszacie i załapiecie rytmy czas na wybór Gaździnki wiecoru (oceniany jest góralski dryk w tańcu oraz próba obierania gruli)
Następnie pokaz efektownego tańca zbójnickiego z ciupagami, wykonywanego przez naszych zbójników, a potym wybór zbójnika wiecoru wyłonionego podczas konkursu na taniec zbójnicki. Dopełnieniem tego jest składanie przysięgi zbójeckiej przed Harnasiem i jego Zbójnikami.

I JESCE, CHOĆ CO !!!

Za udział w zbójeckich próbach są przewidziane nagrody w postaci pamiątek regionalnych. Na specjalne życzenie możliwość zrobienia „glejtów pamiątkowych” dla uhonorowania najważniejszych postaci imprezy.